KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8023064
nr 802 3064
Akvarell
Gunlög Engberg, sjöjungfru, signerad, 18x12
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 21 januari 2013
kl 19:09:36
16/1 11:24:36
100 kr
21/1 18:50:49